Instrukcja montażu gaźnika zamiennika.

strona główna Strona główna
KONTAKT w sprawie zakupu

Tel: 600 057 057

Przedstawiam tutaj menu instrukcji montażu do gaźników kupionych u mnie jako zamienniki za gaźniki Pierburg 2EE i 2E2, nagrane dla amatorów jak i dla warsztatów. Instrukcja zawieraja informacje dotyczące wymiany tych gaźników. Zawierają dane techniczne i dużo zdjęć części z ich opisami. Zawartość instrukcji jest moją własnością i jest poparta 47 - letnim doświadczeniem w naprawie gaźników różnych typów. Opisy, zdjęcia, kod html jak i montaż były robione przezemnie. Starałem się tak skonstruować treść aby była zrozumiała w szczególności przez amatorów i mogli je sami zamontować. Instrukcja jest otwierana przez każdą przeglądarkę internetową. Jest ona zrobiona na wzór stron internetowych i pisane w języku HTML. Nie ma na niej opisu jak działa sam gaźnik. Skupiłem uwagę aby była dopracowana od strony wymiany przez kupującego gaźnik.

Instrukcje są wysyłane e-mailem razem z gwarancją i dodawane tylko do gaźników zakupionych u mnie. Cena instrukcji 40 zł.

Strony zawierające następujące tematy :

 1. Opis ogólny gaźnika i identyfikacja
 2. Dane techniczne gaźnika
 3. Elektrozawór odcinający
 4. Elementy wstrzyku paliwa
 5. Dysze gaźnika
 6. Gumowa podstawa gaźnika (jeśli występuje)
 7. Korektor przerywania ssania i regulacja ssawki
 8. Membrana pompki przyspieszającej
 9. Membrana układu wzbogacania mieszanki
 10. Śruba składu mieszanki
 11. Rysunki i wymiary niektórych części
 12. Zaworek iglicowy kompletny
 13. Zdjęcie zestawu naprawczego
 14. Jak usunąć niektóre często występujące usterki
 15. Inne elementy gaźnika
 16. Podłączenie innego gaźnika zamiast Pierburga 2E2 lub 2EE w VW Golf, Passat, Opel Kadett, Audi 80, Mercedes (poszczególne płyty CD)
 17. Termiczny zawór czasowy
 18. Przyrządy i narzędzia potrzebne przy naprawie
 19. Silniki z gaźnikami Pierburg 2E i kody

Każdy kto kupi taki gaźnik ma możliwość korzystania z moich podpowiedzi dotyczących zamiany i jak samemu usunąć ewentualną usterkę przez 12 miesięcy.